Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Testere 4 – Saw 4 Türkçe Dublaj izle – Full HD Testere Serisi izle

10-04-2012

Film Bilgileri
Testere 4 – Saw 4 Türkçe Dublaj izle – Full HD Testere Serisi izle
13.421 izlenme

Testere 5 Türkçe dublaj izle

Testere efsanesi üçüncü filmde kaldığı yerden devam ediyor. Binaya kilitli kalmış olan Jeff, oksijeni tükenmeden kayıp kızını bulmak zorundadır. Aksi takdirde her ikisini birden kaçınılmaz son, ölüm beklemektedir.

Kızını bulabilmek için çabalarken bir kaset bulur. Kanser olduğunu öğrendikten sonra Jigsaw tarafından çekilmiş olan bu kaset, Jigsaw’ın geçmişi ile ilgili inanılmaz gerçekleri ortaya çıkarmaktadır. Kızını ve kendisini bu korkunç kapandan kurtarabilmek için gerekli olan ipuçlarının bu kasette olduğunu anlayan Jeff’in işi, sandığından çok daha zordur.

Testere serisinin ikinci filminden beri yönetmen koltuğunda oturan Darren Lynn Bousman, serinin dördüncü filminde de yine iş başında… Serinin fanatiklerinin yeni süprizlere hazır olmaları gerektiğini de eklemeden geçmeyelim.

 

 

 

Jigsaw ve asistanı amanda hayatlarını kaybetmiştir. Dedektif kerry cinayetinin duyulmasından sonra, 2 tecrübeli FBI ajanı ajan strahm ve ajan perez, dedektif hoffman’a jigsaw’un kalan son oyununun çözümlenmesi için yardım ederler. Bununla birlikte, SWAT takımı komutanı rigg kendini bu ölümcül oyunun içinde bulur. Ve eski bir dostunu ve de kendisini dehşet verici bir ölümden kurtarmak için düğümlenmiş, korkutucu tuzaklar zincirini yenmek için bir buçuk saati vardır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Testere 4 – Saw 4 Türkçe Dublaj izle – Full HD Testere Serisi izle "
 1. Elif&Deniz 18 Ağustos 2012, 18:45 -

  Biz bu filmi izlemeden önce çok korkacağımzı düşünmüştük ama yanılmışız harika eğlenceli ve gizem dolu bir film yayınlayana ve yapımcıya çok teşekkürler…

 2. Burhan Söğüt 22 Ekim 2012, 14:05 -

  <Testere 4 filmi çok güzel.Ama izledim ben bu filmi . O yüzden Bana yine izlettirin…….

 3. akif 17 Ocak 2013, 19:55 -

  film çok güzeldi


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
film izle hd film izle
Google