Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Testere 1 – Saw 1 Türkçe Dublaj izle – Full HD Testere Serisi izle

12-03-2012

Testere 1 Türkçe dublaj izle (FULL HD Tek parça). Partlı izlemek için Part 1'e TIKLA
Filmin görüntü kalitesi HD olduğu için yüklenmesi bir dakika kadar sürebilir. Lütfen bekleyelim.
Film Bilgileri
Testere 1 – Saw 1 Türkçe Dublaj izle – Full HD Testere Serisi izle
11.346 izlenme

Testere 2 Türkçe dublaj izle

Whannell ve Elwes, birbirini tanımayan iki adamdır. Bir gün kendilerini pis bir banyonun duvarına zincirlenmiş olarak bulurlar. İkisi de bu berbat yere nasıl geldiklerini ve kendilerini nasıl bir bela beklediğini bilmemektedir.Ancak yerde yatan ve kafasının bir kısmı kopmuş adam, onlara niçin burada oldukları hakkında bir ipucu olabilir. Sonunda manyak bir adamın son kurbanları olduklarını anlayacaklardır.

 

Kurbanlarına hayatın değerini öğretme takıntısı olan bir seri katil, onları hayatta kalabilmeleri için ölümcül oyunlar oynamaya zorlar. İmkansız seçimler yapmak zorunda bırakılan kurbanlar bir yandan zaman ve dehşetle yarışırken, diğer yandan da hayatlarının uğruna ne kadar çok şey feda edebileceklerini öğrenmeye başlarlar.

Adam ve Dr. Lawrence Gordon da katilin son kurbanlarıdır. Birbirini hiç tanımayan iki adam nasıl olduklarını bilmeden aynı odada uyanırlar. Oda büyük bir vahşetin izlerini taşımaktadır. İki adamın arasında yerde, kan gölü içinde bir başkası uzanmaktadır. Karanlık odaya alışınca yerde yatanı inceleyen ikili kendini başından vurarak intihar etmiş bir adamın cesediyle karşılaşırlar. Etraftaki ipuçlarını toplayarak başlarını ne geldiğini anlamaya çalışırlar ve çözmeleri uzun sürmez. Önlerinde sekiz saat vardır ya biri ölecektir ya da katil ikisini birden öldürecektir.

Nerdeyse hiç tanımadığımız bir sinemacıdan, James Wan?dan ilk yönetmenlik denemesi. Testere hakkında bir çok eleştirmen her ne kadar, David Fincher?ın Yedi?siden sonra yapılmış en iyi gerilim dese de, filmin yönetmeni Wan bu düşüncelere katılmıyor. Çünkü O’na göre Testere sadece rahatsız edici bir gerilim değil, bu güne kadar yapılmış en iyi korku. Bu korkuyu yaratan senarist Leigh Whannell’in, filmde, dehşetin baş kurbanlarından birini canlandırıyor olması da Testere’nin diğer ilginç özelliklerinden.

 

 

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Testere 1 – Saw 1 Türkçe Dublaj izle – Full HD Testere Serisi izle "
  1. meryem 06 Haziran 2012, 19:31 -

    filmi izlerken neden arkadan sesler geliyor ?


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google