Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Şeytan Geçidi – The Dyatlov Pass Incident Türkçe Altyazı izle – FULL HD

Film Bilgileri
Şeytan Geçidi – The Dyatlov Pass Incident Türkçe Altyazı izle – FULL HD
6.008 izlenme

Dyatlov Şeytan Geçidi gerçek olaydan esinlenerek sinemaya uyarlanmıştır. Şeytan Geçidi hd izle vakası 2 şubat 1959 yılında ural dağları eteklerinde
nedeni bilinmez şekilde 9 dağcının ölmesi ve ölen 9 dağcının kamp kurdukları yerde çadılarının içeriden müdahale ile yırtıldığı ölen bazı dağcıların çıplak bir şekilde koşarak kaçtıkları 2 dağcının kafa tası diğer iki dağcınında kaburgaları kırıldığı bir dağcınında dilinin koparıldığı gözlemlenmiştir. Bütün bu bulgulara rağmen fiziksel bir boğuşma izine rastlanmamıştır.
The Dyatlov Pass Incident izle Ayriyeten 9 dağcının yüksek düzeyde radyasyon taşıdıkları bulunmuştur. ölen dağcıların bazılarında saçlarında ve vücutlarında sarı lekeler olduğu söylenmiştir. Olayın olduğu gece bir çok kişi tarafından görülen gökyüzünde turuncu ışık saçan cisimler olduğu söylenmiştir. O dönem gazetelerde atılan iddaa ise sovyet ordusu gizli askeri deneyler sonucu olduğunu beyan etmiştir.
seytan-gecidi-izle-detay-1
“kholat syakhl”, mansi dilinde ölüm dağı anlamına gelir. dyatlov adı ise grubun lideri igor dyatlov’a atfen sonradan verilmiştir.
seytan-gecidi-izle-detay-2

Filmden Kareler
Benzer Filmler

OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google