Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Ölüm Oyunu – Battle Royale Türkçe Dublaj izle – Full HD Uzakdoğu Filmleri (2000)

19-06-2012

Ölüm Oyunu izle. Battle Royale Full izle. Tam ekran izlemek istiyorsanız Internet Explorer ya da Mozilla kullanın. Chrome değil...
Battle Royale Türkçe Dublaj izle (Alternatif Link)
Film Bilgileri
Ölüm Oyunu – Battle Royale Türkçe Dublaj izle – Full HD Uzakdoğu Filmleri (2000)
18.836 izlenme

Beyazperdede şiddet kullanımı açısından Japon sinemasının tartışmasız bir ağırlığı var. Ölüm Oyunu ise Japonların bu alışkanlıklarını nereye götürebileceğini gözler önüne seriyor.Özellikle gençlerin kontrolündeki şiddettin arttığı Japon toplumunda, gençlere göz dağı vermek için korkunç bir oyun tasarlanır. Dokuzuncu sınıfa giden 42 öğrenci, zorla bir adaya sürülür ve birbirlerini yok etmeleri sağlanır. Sadece biri geri dönecek ve bu oyunu ibret olması için çağına anlatacaktır. Orjinal adı Battle Royale olan Ölüm Oyunu Türkçe dublaj izle seçeneğiyle arşivimizdeki yerini alıyor.

 

 

Tora!Tora!Tora! filmiyle tanınan ve en son 2000 tarihli Battle Royale ile dikkatleri üzerine çeken 72 yaşındaki Japon yönetmen kansere yenik düştü. Kinji Fukasaku son olarak Battle Royale’in ikinci bölümü üzerinde çalışıyordu.
42 tane 9. sınıf öğrencisi, hayatta kalabilmek için birbirlerini öldürmek zorunda kalacakları bir adaya bırakılır, ve savaş oyunu başlar. Sineklerin Tanrısı ile Running Man arası, şiddet dozu yüksek, sinir bozucu bir yapım olan Battle Royale, bazı eleştirmenlere göre çağdaş Japon toplumunda yetişkinlerin, gençlerin yaşam tarzlarından ve potansiyellerinden duydukları korkuyu yansıtıyor. Fukasaku, çarpıcı filmiyle 2000 yılı Japon Akademisi ödüllerine En İyi Yönetmen ve Senaryo dallarında aday olmuştu.

 

Bir çok yönden tuhaf bir film var karşımızda konusu , verdiği mesajlar , ölümün sıradanlaştırıldıgı yani garip bir filmdi. Kendinizi filme vererek izlerseniz etkisinden kurtulamıyorsunuz fazla gerilim yaratmadan sakin sakin izlenecek bir film fazla şiddet içermesine ragmen öldürme sahneleri çok basit geldi inandırıcılığı yoktu bu yüzden bir çok kişi begenmeyecektir ama verdiği msjlar ilgincti hayatta kalmak için gözünüzü kırpmadan kaç arkadaşınızı öldürürsünüz?Bu filmde kimin arkadaşınız kimin dostunuz oldugunu vefayı , sadakati , aşkı ögreniyorsunuz beni etkilemeyi başardı ben begendim güzeldi film de en begendigim replik .. ve sonra gercek dostumun kim oldugunu ögrendigim için mutluyum ..oldu

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Ölüm Oyunu – Battle Royale Türkçe Dublaj izle – Full HD Uzakdoğu Filmleri (2000) "
  1. kanlı 05 Temmuz 2012, 15:48 -

    yapacağınız filme sıçayım pisikolojik dengemizi bozdu bu filmi yapan adam çok salakmış hiç beğenmedim

  2. Ezgi!!!! 17 Kasım 2013, 00:35 -

    Takeshi Kitano klasiği ve kült bir film kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim . Japon yapımları arasında oldukça enteresan bir senaryo ve piskolojik yapım sen olsan ne yapardın sorunu sorduyor insana cevap ???


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google