Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Muhbir Türkçe Dublaj izle Full HD

Film Bilgileri
Muhbir Türkçe Dublaj izle Full HD
9.150 izlenme

IMDB puanı 7.1 olan ve gerçek bir hikayeye dayanan Muhbir filmini sizler için paylaştım. Biyografik bir film olan Muhbir’de cesaret dolu yüreğiyle bir kadın polisi izleyeceğiz. Rachel Weisz’in canlandırdığı Katrin’i. Filmdeki başka bir kadın oyuncu ise tüm erkeklerin hayranı olduğu Monica Bellucci. Gerilim ve dram öğelerini çok iyi harmanlamış olan yönetmeni de tebrik ediyorum. Film biraz sıkıcı gelebilir ama gerçek hayattan alınan film olduğu için ilginizi çekecektir.
İnsan kaçakçılığı dünyada en hızlı yayılan suçlardan ve yaklaşık olarak dünya genelinde 2.5 milyon insan kaçırılıyor. Bu genel bir suç Amerikası; İngilteresi vs yok bu işin.Türkiye’de de bu böyle. Sormak istediğim şey : Biz böyle bir dünyanın neresindeyiz? Neden hep böyle olaylara seyirci kalıyoruz?

 

Nebraska’da yaşayan ve polislik yapan Katrin, barış gönüllüsü olarak gittiği Bosna’da BM’nin Cinsiyet Bürosu’nun başına geçer. Çok cesur bir kadın olan Kathryn Bolkovac’ın Bosna da yalnız olarak adalet için bir savaş verir. Seks ticareti yaptırılan masum kadınları izlerken aynı zamanda onlar için büyük bir mücadeleye girişen polis kadını izliyoruz. Buna ek olarak Bosna da yaşanan savaşın geride kalan kalıntılarını yüzeysel olarak görme şansı buluyoruz. Bosnada yaşayan Müslüman kadınlara ikinci sınıf kadın muamelesi yapılmasının yanında bir de ülkede dönen entrika dolu seks ticareti izleyiciye sunuluyor. Katrin bu konuda elinden gelen herşeyi yapacaktır ama işin arka planında yüksek ve önemli mevkide insanlar olduğu için Katrin’in eli kolu bağlanacaktır. Ama bu cesur kadın verdiği mücadeleden asla vazgeçmeyecektir.

 

İzlerken Amerika’nın aslında düzenbaz, haysiyetsiz bir ülke olduğunu görmüş oldum. Barış getirme vaadiyle ülkelere gidip sonra ortalığı karıştıran ve emperyalizmi sonuna kadar kullanan bir ülke ABD. İzlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Muhbir Türkçe Dublaj izle Full HD "
  1. sagoooo 05 Nisan 2012, 02:46 -

    güzel bi film bence…


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google