Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Jaws Türkçe Dublaj izle – Full HD Korku Filmleri

08-05-2012

Jaws 1 Türkçe dublaj izle (Tek part)
Jaws filmini izle ( Tek Parça) Full HD Türkçe dublaj İZLEMEK İÇİN TIKLA
Alternatif tek parça JAWS 1 Türkçe dublaj izle
Film Bilgileri
Jaws Türkçe Dublaj izle – Full HD Korku Filmleri
29.053 izlenme

Jaws filmi, ilk olarak 1975 yılında Amerikalı film yapımcıları tarafından yazılıp, geliştirilmiştir.Filmin kategorisi gerilimdir. Jaws filminin yönetmeni, birçok başarılı filmin altına imzasını atan Steve Spielberg’dir. Jaws filmi, beklenenden çok daha fazla ilgi görmüştür. Çünkü verilen emekler ve ödenen ücret diğer filmlere nazaran oldukça düşüktür. Jaws filmine toplamda 12 Milyon $ harcanmış ve bu harcanan miktara karşı 470 Milyon $ kazanılmıştır. Bu kazançların ardından serileri çıkmış. Ancak ödenen miktar ne kadar artırılsa artırılsın bu kez eski kazançlar değil onların yarısı kadar olmuştur. Jaws 1 izlemek için Play tuşuna basmanız kafidir.

 

 

Jaws İngilizce bir kelimedir. Jaws’ın Türkçe karşılığı ise çene anlamına gelmektedir. İsminden de anlayabileceğimiz üzere, filmin konusu tamamen gerilim. Jaws filmi dev bir köpek balığının adada tatilini yapmakta olan turistlere saldırmasıyla başlamaktadır. Denizin keyfini çıkarmakta olan turistlere saldıran dev köpek balığı, turistlerde büyük korku yaratır ve bazı turistleri kaçırmaktadır. Büyük geçim kaynağı turizmden olan ada halkı, bu büyük soruna çare bulmak isterler. Bu köpek balığı ile ada şerifleri arasında eşsiz ve heyecanlı bir savaş başlar. Bakalım bu savaşı kim kazanacak. Jaws full hd izle alternatifiyle sizlerle.

 

Pirana filmlerine benzer konuya sahip olan ve bu zamana kadar benzeri yapılmamış olan Jaws 1 filmi IMDB sitesinde 8.2, Sinemalar sitesinde ise 9 puana yakın bir değere sahip. 1975 yılında olmasına rağmen mükemmel bir teknoloji kullanılarak yapılan film, izleyiciye gerçekmişçesine izlenimi vermeyi başarıyor. Birçok dalda Oscar ödülü almış filmi heyecanla izleyeceksiniz. Jaws 1 Türkçe dublaj izle seçeneği ile sizlerle. İyi Seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Jaws Türkçe Dublaj izle – Full HD Korku Filmleri "
  1. ömer faruk özata 20 Haziran 2012, 14:47 -

    izlediğim en güzel film
    ,


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google