Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

J. Edgar Full HD izle 2012

19-02-2012

Film Bilgileri
J. Edgar Full HD izle 2012
5.824 izlenme

Efsane yönetmen Clint Eastwood’un yönettiği ve Titanik’ten sonra kariyerinde inişlerde olan ama son yıllarda Inception, Shutter Island gibi filmlerle tekrar çıkış yakalayan Leonardo DiCaprio’nun J. Edgar karakteriyle başrolünü üstlendiği film, gerçek bir biyografiye dayalı bir yapım. Mart ayında vizyona girecek filmin, Leonardo hayranları tarafından büyük ilgi göreceği kesin. IMDB sitesinde aldığı 7.0 puan yapımın kalitesini gözler önüne seriyor.

J. Edgar full izle

Biraz J. Edgar Hoover (1 Ocak 1895 – 2 Mayıs 1972)’dan bahsetmekte yarar var sanırım. Gençken George Washington Üniversitesi’nde hukuk eğitimi görüp diplomasını aldıktan sonra Adalet Bakanlığı’na girdi. Bir süre başsavcı yardımcılığı yapan J. Edgar, bir kaç sene sonra Soruşturma Departmanı’na geçiş yaptı. Orda da başkan yardımcılığı görevini bir süre yaptıktan sonra başka seçildi. O sıralarda departmanın meydana gelen bazı skandallar sonucu yıpranmasından sonra herşeyi yoluna koymak için çabaladı ve başardı da. Daha sonra, dünyanın en büyük parmak izi arşivini ve dünyanın her yerinden gelen kişileri yetiştirmek ve iyi birer özel ajan olmalarını sağlamak maksadıyla FBI Akademisini kurdu.

J. Edgar 2012 izle

Amerika’da gangsterlerin en rahat davranabildiği 1930’lu senelerde, bunları yakalayarak FBI kuruluşunun başarısına başarı kattı ve FBI’ın kalitesini dünyaya ispatladı. Son dönemlerinde yaptığı bazı hatalar yüzünden eleştirilse de hiç bir ABD başkanı onu görevinden uzaklaştırma cesaretinde bulunamadı.

J. Edgar filmini online izle

Filmi izlemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar. Film bir başarı öyküsü anlatırken J. Edgar’ın kişiliğini de derinlemesine yansıtmayı iyi beceriyor. Bu adamı herkes tanımalı diye düşünüyorum. J. Edgar filmini altyazılı izleme imkanı sunuyorum. İlerleyen haftalarda J.Edgar filmini Türkçe Dublaj izleme fırsatı da yakalayacaksınız. Seslendirme sanatçılarımız bitirirlerse… Hadi patlatın mısırınızı, ya da alın cipsinizi kolanızı, yerleşin koltuklarınıza sıcacık evinizde filmi sinema izle kalitesinde izleyin.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler

OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google