Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Immortals – Ölümsüzler Full HD izle 2012

17-02-2012

Film Bilgileri
Immortals – Ölümsüzler Full HD izle 2012
27.720 izlenme

Antik Yunan’da geçen filmde, savaşçı prens Theseus kötü güçlere karşı savaş açar; tanrılar ve insanlar, titanlara ve barbarlara karşı mıdır? Mickey Rourke’nin canlandırdığı Titan Hyperion, yıllar sonra insanlığa savaş açar. Savaş Tanrısı Ares tarafından üretilen efsane bir silahın, Epirus Yayı’nın peşindedir. Bu silah, Titanları Tartaruslardan kurtarmaya yarayacaktır, bu silah sayesinde öç alabilecektir. Tanrılar savaşta Hyperionlar ya da insanlık arasında bir seçim yapma yetisine sahip değildirler, taraf tutamamaktadırlar. Tanrıları ve toprağını korumakla görevli olan Theseus’tur ve onu da Zeus seçmiştir.

Filmin konusu Yunan mitolojisine dayanmaktadır, 3D teknolojisine göre çekilen film ekstra post prodüksiyona ihtiyaç duymuştur. Yönetmen Rönesans resim stilini baz alan bir aksiyon çekmek istediğini söylemiştir. Yönetmenin ağzından: “Düşünün ki Baz Luhrmann Meksika’da Romeo ve Juliet yapıyor.” Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Eiko İshioka da filmi güzelleştiren isimlerden biri…

 

Kral Hyperion’un efsanevi Epirus Yayı’nın peşinde insanlığa azap çektirmesi ve bunun Tanrıların pek de hoşuna gitmemesi filmdeki olayların fitilini ateşleyen etken. Ölümlülerin problemlerini kendi aralarında halletmesini isteyen Zeus ve diğer tanrılar, gökten izledikleri bu kıyıma son vermek için ilahi değil mantıklı bir çözüm üretmişler. Bu çözüm; kendisine çok inandıkları Theseus’a yakın duran yaşlı bir adam hüviyetinde yeryüzünde bulunan Zeus’un, çaktırmadan verdiği eğitimle mükemmel bir savaşçı yaratması ilkesine dayalı. Ortalık karıştığında ve Hyperion ortalığı ateşe verdiğinde, Theseus bir şekilde halkının önderliğini yapacak ve insanlığı kurtaracak.

Kendi seçimlerinin dışında gelişen olaylarla (bu tip filmlerde her zaman söylenildiği gibi: It’s your destiny- bu senin kaderin) büyük bir savaşçı, intikamcı, önder ve ölümlü tanrısına dönüşen Theseus’un bu zorlu süreçte bize tüm bu özellikleri bünyesinde barındırdığını inandırmasında ise problemler var. Zira filmin sonuna doğru sarfettiği ‘benim adım sonsuzlukta yankılanacak’ açıklamalarının altı biraz boş kalıyor. Her zor duruma düştüğünde kendisine yardım eden tanrıları sayesinde, biraz torpilli olarak yükselen bir ana kahraman profili çizmesi, kendisine olan muhtemel hayranlığımız açısından pek hoş bir ayrıntı değil.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Immortals – Ölümsüzler Full HD izle 2012 "
 1. burhan 27 Mart 2012, 00:11 -

  harika bir yapım. keşke Ölümsüzler Türkçe dublaj izle seçeneği de olsaydı

 2. mehmet 30 Ekim 2012, 19:21 -

  süper

 3. özgür 03 Kasım 2012, 19:53 -

  sayfanız cok güzel beyendım basarılar dılerım sıze


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
film izle hd film izle
Google