Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 Türkçe Dublaj izle – FULL HD

Film Bilgileri
Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 Türkçe Dublaj izle – FULL HD
16.598 izlenme

hızlı ve öfkeli serisinin son eseri olan hızlı ve öfkeli 6 izle daha önce rio soygunu filmi gibi hasılat rekoru kırdı. bu serinin konusu daha önceki seride banka soygunundan kalan parayla yurt dışına kaçan kahramanlarımız artık mütevazi bir hayat sürmektedirler.

hizli-ofkeli-6-izle

hizli-ofkeli-6-izle


Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir.
hizli-ofkeli-6-hd-izle

hizli-ofkeli-6-hd-izle


Hobbs, Dom’a takımını Londra’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.
Vin Diesel ve Paul Walker’ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film, bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait…
hizli-ofkeli-6-full-izle

hizli-ofkeli-6-full-izle

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 Türkçe Dublaj izle – FULL HD "
  1. umut 23 Eylül 2013, 22:13 -

    muhtesem


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google