Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj izle Full HD Fast and Furious 1 izle

Film Bilgileri
Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj izle Full HD Fast and Furious 1 izle
90.697 izlenme

Hızlı ve Öfkeli, geceleri Japon arabaları ile yarışan sokak çeteleri hakkında yazılan bir makaleden yola çıkarak çevrilmiş bir film.

Vin Diesel, filmde çok pahalı elektronik oto ekipmanlarını çaldığından şüphelenilen bir sokak çetesinin lideri olan Domenic Toretto’yu canlandırıyor. Paul Walker ise gerçekte ekipmanı kimin çaldığını araştıran bir sivil polis rolünde karşımıza çıkıyor. Bir yandan sahte kimlikle çetenin içine sızarken bir yandan da Domenic’in kızkardeşine aşık oluyor.

Hızlı ve Öfkeli, sokak yarışlarını şehrin hakimiyetini ele geçirmek için bir araç olarak kullanan rakip çetelerin hikayelerini çarpıcı bir görsellikle anlatan bir aksiyon-macera filmi.

 

 

Çoğumuz küçükken Indiana Jones‘u büyük bir hayranlıkla izlemişizdir. Kendi adıma en çok etkilendiğim sahne, Harrison Ford’un kutsal sandığı geri almak için çölde kovaladığı küçük Nazi grubundaki tüm rakiplerini bütün o ölümcül yolculuğa rağmen tek tek safdışı etttiği idi. Yine aynı yıllarda, belirsiz ve karamsar bir gelecekte Yolların Savaşçısı kimliğinde peşindekilerden kaçan Mel Gibson, benzer bir durumda karşımıza çıkmıştı. Her iki film de çok sayıda ortak noktalarının yanında, baş döndüren bu kaçıp kovalamacalarla da aklımda yer etmişti.

 

 

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj izle Full HD Fast and Furious 1 izle "
 1. emrah taşkıran 25 Mayıs 2012, 11:56 -

  dicek bişey bulamıyorum çok güzel bir film

 2. hilal 27 Ağustos 2012, 18:21 -

  çok kotu

 3. halit 06 Eylül 2012, 14:50 -

  fıstık gibi filim bebeyim

 4. mehmet ali 19 Şubat 2013, 10:50 -

  mükemmel ötesinde bi film


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
film izle hd film izle
Google