Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Hababam Sınıfı Uyanıyor izle – Kemal Sunal Filmleri Full izle

31-03-2012

Hababam Sınıfı Uyanıyor Tek parça izle
Hababam Sınıfı Uyanıyor izle
Film Bilgileri
Hababam Sınıfı Uyanıyor izle – Kemal Sunal Filmleri Full izle
9.321 izlenme

Şimdi Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı filmini sizlere sunuyorum. Hababam Sınıfı serisi belki de Kemal Sunal’ın Türk halkı tarafından komedi filmleri konusunda favori biri haline gelmesinde en önemli rol oynayan filmdir. Filmde Kemal Sunal’ı İnek Şaban karakteriyle izleyebiliriz. O’na Tarık Akan, Halit Akçatepe, Şener Şen gibi önemli oyuncular da eşlik ediyor.Büyük üstadı saygıyla anıyoruz. Gerçekten onun gibi bir komedyen bir daha Türk sinemasına gelmez. Şahan olsun, Cem Yılmaz olsun, günümüz komedyenleri küfürlerle, ağızlarını bozarak seyirciyi güldürürken, Kemal Sunal’ın sadece bir “eşşoleşşek” demesi ve kullandığı mimikler seyirciyi kahkahaya boğmaya yetiyor. Sitemizde Kemal Sunal filmleri full izleyebilirsiniz. Ama Hababam Sınıfı serisini ayrıca paylaşmak istedim.

 

 

Filmdeki olaylar Çamlıca’da bulunan, her yeri ahşap olan bir lisede geçiyor. Haylaz ve tembel öğrencilerin toplandığı Edebiyat sınıfında birbirinden komik olaylar yansıtılıyor izleyiciye. Tarık Akan yakışıklılığından ve çapkın oluşundan dolayı Damat Ferit lakabını alır. Halit Akçatepe ufak tefek olması sebebiyle Güdük Necmi, Kemal Sunal ise saflığı, yaptığı salakça davranışlar yüzünden Inek Şaban oluvermiştir. Kahramanlarımızın sınavlarda kullandıkları yaratıcı kopya teknikleri, dersi kaynatmak için uyguladıkları yöntemler, kısacası herşey seyirciyi güldürmek adına tasarlanmış. Film müziklerini Melih Kibar üstlenmiş. Bizim yaramaz öğrencilerin tek korkulu rüyası ise Mahmut Hoca. Kel Mahmut diye çağrılan bu disiplinli, haylazlara göz açtırmayan hocamızı ise Münir Özkul canlandırıyor. Bir de ufak tefek, her zaman öğrencileri kendi çocuğu gibi gören, onları Mahmut Hoca’ya karşı savunan biri daha var ki, herkes ona Hafize Ana diyor. Adile Naşit’i saygıyla anıyoruz.Bir de Badi Ekrem var. Kemal Sunal ile çevirdiği filmlerle yine izleyiciyi gülmekten öldüren, mimiklerini süper kullanan büyük oyuncu Şener Şen. Her ne kadar son yıllarda dram filmleriyle boy gösterse de Şener Şen’i herkes komedi filmleri ile sevdi. Son yıllarda bir çok yeni nesil Hababam Sınıfı filmleri vizyona girdi. Ama içlerinde en çok izlenilenleri Kemal Sunal’ın olduğu filmlerdi. Hababam Sınıfı Askerde, Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor gibi yeni nesil yapımlar eskilerinin yerini tutmuyor ama onları da ileriki günlerde paylaşacağım.

 

Filmdeki karakterler oyuncular tarafından öyle güzel canlandırılıyor ki, seyirci 100 kere de izlese 101. defa izlemekten çekinmiyor ve her izlediğinde sanki ilk defa izliyormuşçasına gülüyor gülüyor ve gülüyor. İşte böyle güzel bir eseri sitemizden eksik etmek istemedik. Belki de Türk sinemasının en iyi komedi filmleri arasında ilk sıraya oturacak bir film. Hababam Sınıfı serisi dört filmden oluşuyor. Yani Kemal Sunal’ın bulunduğu film sayısı 4. Hababam Sınıfı, Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı, Hababam Sınıfı Tatilde ve Hababam Sınıfı Uyanıyor. Şimdi serinin 3. filmi olan Hababam Sınıfı Uyanıyor filmini paylaşacağım. İyi izlemeler, keyifli dakikalar…

 

Hababam Sınıfı Uyanıyor Full izle

Filmden Kareler
Benzer Filmler

OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google