Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Dikey Limit – Vertical Limit Türkçe Dublaj izle – Full HD Aksiyon Filmleri (2000)

15-05-2012

Film Bilgileri
Dikey Limit – Vertical Limit Türkçe Dublaj izle – Full HD Aksiyon Filmleri (2000)
15.031 izlenme

Martin Campbell yönetmenliğinde çekilen 2000 yapımlı Dikey Limit filminin orjinal ismi Vertical Limit‘tir. Başrollerini Robin Tunney (Annie Garrett) ve Chris O’Donnell (Peter Garrett) ‘in paylaştığı Dikey Limit Türkçe dublaj izleme seçeneği ile siz değerli izleyiciler ile buluşuyor. Aynı zamanda Dikey Limit filmini full hd izleyebilirsiniz. Konusu gerilim, macera ve aksiyon olan Vertical Limit filmi yani Dikey Limit, izleyenleri koltuklarına çivileyeceğe benziyor.

Süresi 124 dk olan Dikey Limit filmi dağ da geçmektedir. Annie ve Peter kardeşler, dağcılık konusunda uzman kişilerdir. Babaları kaza sonucu vefat etmiş olan Annie ve Peter kardeşler büyük bir yıkıma uğrarlar. Peter bu işte daha fazla devam edemeyeceği kararına varır ve dağcılığı bırakıp, fotoğrafçılığa başlar. Annie ise bunun tam tersini düşünmektedir ve babasına oldukça yakın olabileceğini düşündüğü için de dağcılığa devam eder. Aradan yıllar geçer ve iki kardeş ana kampta K2 dağında denk gelirler. Oldukça tanınan ve maddi durumu çok çok iyi olan John Vaughn bir dağcı ekibi kurmuştur ve Annie de o ekiptedir. Tırmanmaya başlayacak olan ekibin bir korkusu vardır ki bu da hava şartlarının kötüye gitmesidir. Zira, korkulan olur ve hava ekip tırmanmaya henüz başlamışken, hava şartları da kötüleşmeye başlar. Geri dönmeleri gerekirken, John Vaughn geri dönmek istemez ve ekibe daha çok para teklif eder. Fikirleri değişen ekip beklendiği üzere, dağ da rehin kalır. Peter ise bu haberin üzerine kendi ekibini toplayarak kardeşi Annie ve tüm ekibi kurtarma yoluna çıkar. Bu ise o kadar kolay değildir.

 

IMDB den orta bir puan alan filme Türk izleyiciler 8.7 gibi hakettiği bir puan vermişler. Film gerçekten aksiyon ve heyecan dolu. Dikey Limit filmini nefeslerinizi tutarak izleyeceksiniz. Zaten afişinde de Hold Your Breath yazmakta. Yani nefesinizi tutun!

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Dikey Limit – Vertical Limit Türkçe Dublaj izle – Full HD Aksiyon Filmleri (2000) "
  1. paşa 01 Temmuz 2012, 06:32 -

    mükemmel adrenalin dolu film


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google