Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Dabbe izle – Full HD Türk Korku Filmleri

06-05-2012

Dabbe izle
Dabbe filmini izle (Tek parça). Partlı izlemek için Part 2'ye tıklayın.
Dabbe izle (Partlı)
Film Bilgileri
Dabbe izle – Full HD Türk Korku Filmleri
52.620 izlenme

Dabbe filmi, Türklerin yapmış olduğu bir korku filmidir. Dabbe filmi, son yıllarda korku filmleri yöneten ve kurgulayan Hasan Karacadağ’ın yapımıdır. Dabbe filminin yapımında toplam 250 bin TL harcamalar yapılmıştır. Bunların sonunda ise çıktığı yılların gözdesi olmuştur. 2006 yılında çıkan Dabbe filmi, ilk çıktığı sıralar beyaz perdede çok kalabalık şekilde izlenmiştir. O sıralar sanal alemde ve gerçek yaşantıda oldukça etki bırakan film, 2.serisiyle devam etmiştir. Dabbe anlam olarak, kıyamet sonrası yeryüzüne çıkacak canlılar olarak tanımlanmaktadır. Sinemalar.com sitesinde Musallat filminden daha fazla oy alması beni şaşırttı. Hele Semum filminin de yüksek puan alması Türk izleyicilerin korku filminden anlamadıklarını açıkça ortaya koydu. Musallat gibi mükemmel bir film Semum gibi dandik efektlerin kullanıldığı bir filmden nasıl daha düşük bir değer alır, hala hayretler içerisindeyim. Dabbe full izle seçeneği ile Online film izleme sitemizde yer alıyor.

Dabbe filmi, 2005 yılında ilk olarak Amerika’da daha önce kimsenin görmediği bir hastalık hızla yayılmaktadır: İntihar hastalığı. Kişiler daha önceleri hiç görülmemiş olan bu hastalıkta çok ama çok garip şekilde öldürülmektedir. Bu gizemi araştıran polislerin bile çözmeleri imkansız gibidir. Bu hastalık daha sonradan ilk kez Türkiye’de görülmüştür. İzmir Selçuk’ta Tarık adında bir gencin, psikolojik bunalımlar sonucunda Dünya’dan kopuk yaşam sürer. Aradan belli süre geçtikten sonra, arkadaşlarının şüphelenmesi sonucunda Tarık’ın cansız bedeni bulunur. Tarık canına kıymıştır. Ancak polisler bu olayın ilk önce gizeminin farkına varmazlar ve neden canına kıymış olabileceğini araştırırlar. Korku dolu sahnelerin yaşandığı sırada, sorunun çözümünün kilit noktası olan maildir. Tarık ölü olmasına rağmen, arkadaşı Tarık’tan mail almıştır. Polisin bu gizemi çözme çabaları ve korku dolu sahnelerin tümü Dabbe 1 filminde. Sitemizde Dabbe filmini full izle‘yebilirsiniz.

Korku, gerilim ve gizem filmleri türündeki D@bbe filminin oyuncuları arasında Kaan Girgin,  Ümit Acar,  Ebru Aykaç’ın yanısıra  Serdar Özer,  Murat Seviş,  Fulya Candemir,  Serhat Yiğit gibi isimler de yer alıyor. Bu sefer korku filmlerinin en iyi yönetmeni Alper Mestçi yerine, en az onun kadar yetenekli bir başka yönetmen olan Hasan Karacadağ’ı görüyoruz. Dabbe izle‘mek için Play tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Dabbetül Arz’ın kıyametin kopmasına yakın bir zaman diliminde dünyada ortaya çıkacağı ve türlü olaylara sebebiyet vereceği üzerinde bir inanç hüküm sürmektedir. Dabbe 1 filmi sizlerle. Korku dolu anlar…

 

İyi seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Dabbe izle – Full HD Türk Korku Filmleri "
 1. mine 13 Mayıs 2012, 20:42 -

  film açılmıyo abi yaaaaaaaaaaaaaaaa………..

  • admin 13 Mayıs 2012, 22:12 -

   internet bağlantınız çok yavaştır. o yüzden filmin dolması zaman alacaktır. partlı izlemek için part 2’ye tıklayıp deneyin.

 2. haruni 17 Ağustos 2012, 16:39 -

  Oha lan korkudan ödüm bokuma karıştı.

 3. ibrahim 06 Ocak 2013, 18:18 -

  abi korkuncda acılmıyo acılo ama part 4 3.47 saniyen sonra 4 part yanden baslıyoo

 4. KEMAL 20 Ekim 2013, 23:30 -

  HİÇ ÜRPERMEDİM BİLE ÇOCUKLAR BİLE KORKMAZ BU SAÇMA FİLİMDEN BOŞYERE ZAMANIMI ALDI SAÇMA TÜRK FİLİMİ…


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
film izle hd film izle
Google