Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Ateşli Piliç Türkçe Dublaj izle Full HD Komedi Filmleri

Film Bilgileri
Ateşli Piliç Türkçe Dublaj izle Full HD Komedi Filmleri
27.625 izlenme

Jessica Spencer ,lisenin en güzek kızlrından biridir.Günün birinde eski bir büyü sonucu 30 yaşlarında ki Clive adındaki yankesici ile yer degiştirdiğini farkeder.Artık her ikiside birbirlerinin vücutları içinde girmişlerdir.Jessica durumdan kurtulmak ve eski haline dönmek için yollar araken ,bir taraftanda erkek gibi düşünmeyi ve davranmayı ögrenmek zorundadır.Öte yandan jessica nın vücuduna giren clive ise bunu avantaj haline getirerek işleyecegi bir dizi suçu jessicanın üstüne yıkmayı planlamaktadır.

Gençlik-komedi filmi, bir bölümü fantastik türünü içeriyor. Oyuncular Rob Schneider, Anna Faris, Rachel McAdams. Jessica ve Clive’in bedenleri birbirleriyle yer değiştirse nasıl olur? İzleyince neler olduğunu göreceksiniz. Sıkılmayacağınız, komik, eğlenceli, hoş bir film olmuş. Gençlik filmi sevenlere tavsiye ederim

Animal, Jigolo gibi komedi filmleriyle herkesin hayranlığını kazanan Rob Schneider’i bu filmde apayrı bir rolle izleyeceğiz. İzledikçe insanın izleyesinin geldiği nadir filmlerdendir Ateşli Piliç. Belki 10 kez izledim, yine olsun yine izlerim valla. Fantastik öğelerle komedi öğelerini harmanlayıp bir film çıkarmış ortaya. Senaryosunu da Rob Schneider’in yazdığını belirtmeden geçemeyeceğim. Rob senaristlik ve espirili kişiliğini bir araya getirip harika bir film sunmuş bizlere. Neyse lafı çok uzattım. Hemen filmi izlemeye geçelim. Ne dersiniz?

Ateşli Piliç Türkçe Dublaj full HD izle

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Ateşli Piliç Türkçe Dublaj izle Full HD Komedi Filmleri "
  1. casama 16 Haziran 2012, 02:51 -

    gerçekten çooooooooooookk güzel bir film izleyin pişman olmazsınız teşekkürler……..

  2. yavuz 28 Mayıs 2014, 18:22 -

    iyi iyi


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle hd film izle
Google