Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

AROG izle – Full HD Türk Filmleri

14-04-2012

Film Bilgileri
AROG izle – Full HD Türk Filmleri
15.122 izlenme

GORA izle

 

Cem Yılmaz tartışılmaz ki Türkiye’nin görmüş olduğu en büyük komedyenlerden, şovmenlerden biridir. Rahmetli Kemal Sunal’dan sonra Ata Demirer, Şahan gibi türlü türlü şovmenler komedi dünyasının yanısıra sinema dünyasının da önde giden isimlerinden olmayı başardılar. Şahan ve Ata ikilisinin komedi filmlerinde oynamasına karşın Cem Yılmaz son yıllarda dram filmlerine de ağırlık vermeye başladı. En son Av Mevsimi filminde Şener Şen ile rol alan ve izleyiciden büyük beğeni toplayan Cem Yılmaz, ilk yıllarında çektiği GORA ve AROG filmleri ile de seyirciyi güldürmeyi başarmıştı. Şimdi GORA filminin devam filmi olan AROG sitemizde mutlaka bulunmalı diye düşündüm.

Şimdi sizlere Arog filmini sunacağım. İlk film olan GORA’da geleceğe giden kahramanımız Arif, AROG filminde ise geçmişe, taa taş devrine kadar gidiyor. Orada yeni karakterlerle tanışan ve ortama ayak uydurmaya çalışan Arif bizleri de kahkahaya boğuyor. Türlü türlü sinema sitelerinden aldığı tatmin edici puanlarla kendini ispat eden AROG filmi izlemeyenler veya bir daha izlemek isteyenler için onlinefilmizlesek.net sitemize eklenmiştir. Film çekimleri İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerindeki bazı eski medeniyetlerin yaşadığı bölgelerde gerçekleşmiştir.

 

GORA filminde geleceğe giden Arif orada arkadaş edindiği gibi düşman da edinir. En büyük düşmanı Komutan Logar, Arif’i bir zaman makinası ile ilk çağ zamanına gönderir. Orada da rahat durmayan Arif, ilkel insanlara günümüz eşyalarının nasıl yapılacağını anlatarak onların medeniyetle erkenden tanışmalarını sağlar. Ama bu olay çağlar arası medeniyetlerin birbiriyle düşman olmalarına sebep olur. Arif’in tek gayesi günümüzde olan hamile karısı Ceku ile mutlu mesut yaşamaktır. Ama bu amacı gerçekleştirmek biraz zaman alacaktır.

 

AROG full hd izle.mek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Cem Yılmaz, Özge Özberk, Ozan Güven, Zafer Algöz, Hasan Kaçan Nil Karaibrahimgil gibi oyuncuların yer aldığı bu komedi filmini beğenmeniz dileğiyle. Birazdan GORA filmini de sizlerin beğenisine sunacağım. İyi seyirler, keyifli dakikalar dilerim.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " AROG izle – Full HD Türk Filmleri "
  1. ömer 17 Nisan 2013, 14:39 -

    cok güzel bir filim dehjet


OnlineFilmizlesek -Bedava Film izle,Türkçe Dublaj, Online Film izleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle
Google